Valiuta £ RUB $
 
↑ Google Translator

Apie Mus

Ateitis jau yra, tik dar nepristatyta klientams.
Viljamas Gibsonas (William Gibson)

Mes siekiame, kad internetinė parduotuvė Prekiurojus.com, taupydama brangų Klientų laiką ir pinigus, padarytų ateitį - patogesnę, darbus – lengvesnius, buitį - malonesnę. Kreipdami visą dėmesį į vartotoją jau penkerius metus galime Jums užtikrinti kokybiškas prekes draugi
škomis kainomis, lankstų pristatymą ir malonų aptarnavimą.

Dauguma prekių yra senai užsirekomendavusios rinkoje ir mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti jas Jums dar palankesnėmis kainomis ir sąlygomis.

Pageidaujantiems daugiau informacijos apie konkrečią prekę, įmonės specialistai su malonumu atsakys į visus klientams rūpimus klausimus telefonu, elektroniniu paštu arba Skype. Kaune yra galimybė atsiimti ir apžiūrėti prekes pas mus nemokamai.

Pasaulinė praktika rodo, kad prekyba internetu – jau ne ateities, o dabarties sprendimas. Lietuviai  taip pat pradėjo vis labiau vertintinti savo laiką, nebenori gaišti jo parduotuvėse ilgai ieškodami tinkamiausio daikto bei palankiausio kainos ir kokybės santykio, kai visą tai ir dar geriau galima rasti per kelias minutes.  Būtent tokiems žmonėms, kurie brangina savo laiką ir pinigus - skirta  Prekiurojus.com  internetinė parduotuvė. Tikimės, jog čia galėsime Jums padėti rasti norimą daiktą.

Jūsų norai ir nuomonė mums labai svarbi, todėl prašome turint pageidavimų, pasiūlymų, pastabų ar komentarų rašyti mums elektroniniu paštu paskesta@gmail.com arba skype funkcija matoma kairiajame kampe . Taip leisdami mums tobulėti ir siekti dar geresnės aptarnavimo ir paslaugų kokybės.

Pagarbiai geros dienos linkėdami,
Prekiurojus.com komanda


Siuntimas:
Kaune prekes įteikiame nemokamai.
Galimas visų prekių atsiuntimas paštu (galite sumokėti už prekes, jas gavę), per autobusų siuntas arba per kurjerių tarnybą tiesiai į namus, bet kuriame Lietuvos mieste.

Siuntų įkainius galite rasti paspaudę žemiau esančias nuorodas, taip galite pasirinkti Jums priimtesnį ar pigesnį siuntimo būdą:

Pašto siuntų tarifai

Siuntų autobusais tarifai

Įmonės veikla yra įteisinta, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje Nr.SV374697-1. Išrašomi pirkimo dokumentai. IVP Nr. 479100

Sprendimas paremtas OpenCart sistema
Čia gerų prekių ir mažų kainų rojus | Prekiurojus.com © 2023